SİNAPS PATENT

Kuruluşumuzdan bu yana yüzlerce müşterimize hizmet verdik. Bizim için

Hizmetlerimiz

Danışmanlık

Danışmanlık

Buluşunuzun patent ve marka tesciline konu olup olmayacağı konusunda bilgilendirme yapar, gerektiğinde şirketlerin teknik birimlerine ilgili eğitimleri verir.

Detay
Marka

Marka

Marka, bir ürünü, bir hizmeti benzerlerinden veya diğer ürünlerden ayırt etmek için kullanılan isimler, amblemler, desenler, sayılar, sözcükler, harflerdir.

Detay
Patent

Patent

Patent bir tasarıma, teknolojik icatlara, tarımla ilgili çözümlere resmi makamlardan alınan belgedir. Buluş yapan kişinin veya firmanın bu ürünü belli bir süre ile üretme, kullanma, satma hakkıdır.

Detay
Faydalı Model

Faydalı Model

Türkiye'de ve dünyada yeni olan, sanayi ye uygulanabilen buluşların sahiplerine 10 yıl süre ile bu buluş konusu ürünü üretme ve pazarlama hakkının tanınmasıdır.

Detay
Endüstriyel Tasarım

Endüstriyel Tasarım

Bir ürünün oluşma fikrinden itibaren yaratım ve ortaya çıkma sürecine endüstriyel tasarım denir.

Detay
Sistem Belgelendirme

Sistem Belgelendirme

Firma ve çalışanlarının iş alanındaki projeleri ile ilgili dikkat etmesi gereken, standart oluşturulması amacıyla ortaya çıkmış ve genel kurallar bütününe sistem belgelendirme(Kalite Yönetim Sistemleri) denir.

Detay
Ürün Belgelendirme

Ürün Belgelendirme

Ürün belgelendirme, Türk Standartları Enstitüsü tarafından işletmelere ve şirketlere verilen bir belgedir. Bu belgelendirme ürünlerin yanı sıra hizmet, sistem veya personelin belgelendirilmesinde de kullanılabilir.

Detay
İstihdam Teşvikleri

İstihdam Teşvikleri

Şirketiniz bünyesinde çalışan personelleriniz için yatırdığınız sigorta primi masraflarını azaltmaya yönelik teşvik paketleridir. Şirketinizin personel maliyetlerini düşürebilirsiniz.

Detay

Blog

Yükleniyor
Yükleniyor...